Інсталяція операційних систем та програм у Кривому Розі

Встановлення Віндовс у Кривому Розі

Встановлення Віндовс – затребувана послуга нашого сервісного центру. Цей напрямок вже багато років входить до переліку надаваних нами послуг. Встановлення Windows можливе з виїздом нашого майстра до вас.

Час встановлення Віндовс нашими майстрами становить від 30 хв, залежно від наявності супутніх завдань і побажань клієнта. У будь-якому випадку, навіть якщо ви поспішаєте, ми постараємося впоратися максимально швидко і ефективно. 

Дізнатися про необхідність встановлення або перевстановлення Windows ви завжди можете зв’язавшись з нашими фахівцями будь-яким зручним для вас способом. І якщо у вас немає можливості самостійно виконати всю необхідну роботу, ми з готовністю допоможемо вам. Доступні варіанти як виїзду нашого фахівця до клієнта, так і приймання та налаштування комп’ютера в нашому сервісному центрі.

Встановлення Windows потрібне:

1. Під час купівлі нового комп’ютера або ноутбука

Часто в магазинах продаються комп’ютерні пристрої або з тестовою версією, або без операційної системи зовсім. Іноді операційну систему інстальовано відразу, але через деякий час вона запитує ліцензійний ключ активації. 

2. Під час встановлення нової версії ОС
Важливо знати!

Встановлення Windows не є самодостатньою процедурою і супроводжується низкою супутніх налаштувань та інсталяцій (драйверів, програм тощо). На відміну від низки сторонніх компаній, наші послуги вже враховують весь необхідний пакет робіт, а виставлений рахунок відомий заздалегідь і не стане неприємним сюрпризом.

Компанія Microsoft, яка займається випуском програмного забезпечення постійно випускає нові, більш досконалі версії своїх продуктів. До їх числа належить і Windows. Як правило, в нових версіях операційних систем поліпшено не тільки показники швидкодії та стабільності, а й значно розширено функціональні можливості. Використання досконаліших інструментів завжди позитивно позначається як на результатах, так і на настрої того, хто їх використовує.


3. У разі збоїв і нестабільної роботи

Операційна система Windows має низку своїх особливостей і за тривалого активного використання захаращується масою непотрібних файлів, програм і змін. Рано чи пізно такі процеси призводять до порушення цілісності системи і робота комп’ютера стає менш комфортною і стабільною. У таких випадках свіже встановлення Windows дасть вам змогу знову насолодитися спритною і безпроблемною роботою.


4. У разі серйозних проблеми з вірусами

Зараження операційної системи вірусами може сильно позначитися на роботі комп’ютера і пошкодити важливі системні файли. Вирішення таких проблем часто вирішує повне перевстановлення системи. Ваші файли при цьому, як правило, зберігаються.


5. Під час апгрейду комп’ютера

Після модернізації комплектуючих комп’ютера (процесора, материнської плати, відеокарти тощо…) ваша стара операційна система, з великою часткою ймовірності, почне працювати некоректно, або не буде завантажуватися зовсім. У таких випадках необхідно перевстановити Windows.

6. У разі встановлення додаткової системи

Якщо ви є власником комп’ютера iMac, Mac Mini або ноутбука Macbook, ви також маєте можливість встановити додаткову операційну систему Windows, наприклад, для ігор або якоїсь специфічної програми, доступної тільки на цій операційній системі. Або просто хочете мати на комп’ютері дві різні ОС, під різні цілі. І в цьому випадку ми вам можемо допомогти.

7. Заміна версій Windows

Більшість нових сучасних ноутбуків випускаються з уже встановленою версією Windows 10. Але, з огляду на те, що багато хто з нас уже звик до випущеної раніше Windows 7 або 8 версії, ми додали послугу зі встановлення ранніх версій Windows, з усіма драйверами та утилітами. Так само ви можете самі вибрати розбивку логічних дисків. Додатково ми можемо одразу встановити всі необхідні програми, що дасть вам змогу в підсумку отримати готовий потужний інструмент для роботи і не витрачати час на налаштування, пошук і встановлення необхідного ПЗ.

Встановлення програм

Яке програмне забезпечення найчастіше необхідне?

У наш час ПК/ноутбук без Інтернету всього лише “друкарська машинка”, але з Інтернетом разом зі світом можливостей відкривається і країна вірусів і нав’язливих програм з “тихим встановленням”, які потім суттєво уповільнюють ваш комп’ютер. Отже, на першому місці в нас безпека – встановлюємо антивірус. 

Ось раз ми вже заговорили про Інтернет: спливаючі повідомлення, реклама без кінця, море несортованих вікон і багато інших незручностей – все це принади стандартного браузера. Трохи нашої уваги і робота/дозвілля в мережі знову стануть приємними і безпечними. Друге – встановлення браузера.

Повертаючись до аналогії з друкарською машинкою слід додати, що убогість стандартних редакторів тексту фактично опускають за функціоналом наш пристрій на рівень друкарської машинки, тому на третє місце за затребуваністю сміливо ставимо набір офісних програм.

У перерві на роботі або ввечері вдома з чашкою чаю ми вмикаємо музику, дивимося з батьками фото або запускаємо дітям мультики. У всіх цих справах нам не обійтися без пакетів мультимедійних програм (включно з кодеками). Так що четверте і далеко не останнє місце займає мультимедійний пакет.

У процесі експлуатації всі ми стикаємося з накопиченням різного “сміття” на нашому пристрої. Це викликає некоректну роботу і часом катастрофічну втрату вільного місця на жорсткому диску. Для вирішення цього завдання ми встановимо кілька програм для підтримки вашого комп’ютера в найбільш працездатному стані.

Завжди готові вам допомогти

Це найтиповіші випадки, коли вам знадобиться встановлення Windows та програм, для подальшого комфортного використання комп’ютерної техніки. Отримати більш детальну консультацію і замовити установку або оновлення будь-якої з актуальних операційних систем та програмного забезпечення ви можете звернувшись в наш сервісний центр.