Ремонт ігрових консолей у Кривому Розі

Вам не раз доводилося стикатися з проблемами своєї ігрової консолі? Можливо, вона перестала працювати належним чином, або ж виникли проблеми з прошивкою. Якщо так, то наш сервіс з ремонту та прошивки ігрових консолей готовий допомогти вам вирішити ці проблеми. Наші професійні техніки забезпечують якісний та оперативний сервіс, щоб ви знову могли насолоджуватися своєю улюбленою грою. Звертайтеся до нас та ми з радістю допоможемо вам повернути вашу ігрову консоль до життя. 

Список частих звернень

Відсутнє живлення між ігровою приставкою і телевізором

Найважливіша проблема, становить більш ніж 50% всіх звернень до нашого сервісного центру. Знос блоку живлення у ігрової приставки, частий момент і не є критичною ситуацією, легко і просто відновити ваш БЖ або замінити на новий.

Програмний збій після прошивки

Іноді непрофесійний підхід до прошивки призводить до збоїв, відсутності сигналу або некоректних наслідків під час завантаження відеоігри. Рекомендуємо довіритися досвідченим людям, ніж самостійно зробити прошивку.

Перегрів і автоматичне перезавантаження

Якщо ваша ігрова консоль часто перегрівається, краще одразу припинити її використовувати і звернутися до сервісного центру “Dataup”. Самостійна чиста або заміна термопасти зіграє з вами злий жарт.

Після прошивки приставка відмовляється запускатися

Друга за значимістю проблема у всіх геймерів ігрових консолей. Свіжа прошивка, мрії на майбутні релізи та ігрові новинки, але на жаль. Приставка відмовляється реагувати на ваші дії. Якщо ви проводили оновлення консолі самостійно, не лякайтеся. Несіть її до нас і ми зробимо все якнайкраще. Якщо ж вам прошивали в спеціалізованому місці, заберіть гроші і вимагайте компенсації.

Оптичний привід перестав зчитувати диски

Хоч і дисководи відходять у минуле, зараз багато хто купує оригінальні диски і проводять зчитування і запис прямо з носія. Часто трапляється, що ваш привід після інтенсивних спроб перестає обертатися і гра так і залишається на вашому диску або болванці. Відкалібрувати лазер і повернути колишню силу приводу, вам допоможуть у сервісному центрі “Dataup”.

Поломка аксесуарів і заміна деталей

Від банального вироблення аксесуара, до критичних наслідків, коли гравець із люттю розбиває свій джойстик об стінку або підлогу. Навіть після таких нищівних ударів ми можемо відновити і повернути йому життя.

Самостійна прошивка ігрової приставки

“DataUp” – спеціалізується на прошивці ігрових приставок, найпопулярнішою все ще залишається xbox і xbox 360. Нижче список прошивок, що надаються, які дадуть вам змогу грати і насолоджуватися своїм відпочинком повною мірою.

Додаткові поломки та звернення до DataUp

  • Заміна процесора
  • Заміна охолодження
  • Ремонт кабелю HDMI
  • Заміна жорсткого диска
  • Закачування гри на консоль 

 

Ми описали тільки найпопулярніші, хоча і зустрічалися дефекти на екрані від перебитого HDMI кабелю або розбиті материнські плати від невдало підібраного місця для приставки. Список можна продовжувати довго, але ми перейдемо до головного – ремонт вашої ігрової консолі в наших руках. У сервісному центрі “Dataup” великий досвід ремонту ігрових приставок і консолей, достатньо звернутися до нас за зручною для вас контактною формою, чи то електронна адреса, чи то прямий дзвінок консультанту. Детально ви можете ознайомитися на нашій сторінці (Контакти) і вибрати для себе зручний час візиту. 

Прошивка ігрових приставок і встановлення ігор

Модифікація і прошивка ігрових приставок – затребувана процедура, яка істотно розширює її можливості. Тому, прошивка приставки після купівлі – це чудове рішення, яке заощадить ваші час і гроші. 

Після прошивки ви зможете встановлювати ігри у внутрішню пам’ять консолі, запускати самописні диски, вставляти неліцензійні картриджі тощо. Образи ігор зазвичай завантажуються з інтернету.