Ремонт телевізорів та моніторів у Кривому Розі

Якщо ваш телевізор або монітор зламався, не засмучуйтеся, зверніться до нас. Ми виконуємо кваліфікований ремонт будь-яких виробників.

З якими проблемами можна зіткнутися?

 1. Проблеми зі звуком
 2. Спотворене зображення
 3. Чорний екран (повна відсутність картинки)
 4. Телевізор не виходить із чергового режиму
 5. Мимовільне вимкнення пристрою
 6. Горизонтальні та (або) вертикальні смуги

Деякі причини поломок

 • Заводський брак або порушення під час складання
 • Помилки проектування електронних схем
 • Дефекти пайки
 • Погана якість напівпровідникових компонентів плат і модулів
 • Природний знос радіодеталей
 • Механічні пошкодження
 • Нестабільна напруга електромережі
 • Недотримання інструкцій експлуатації телевізора
 • Попадання вологи
 • Не правильний температурний режим 

За допомогою застосування сучасних методик діагностики ми визначаємо тип поломки і пропонуємо варіанти ремонту пристрою. В основі всіх ремонтних заходів нашого сервісного центру закладено використання якісних запасних частин. Якщо вас цікавить передовий рівень обслуговування, прийнятні ціни та професіоналізм виконання, будемо раді допомогти вам. 

Ремонт плазмових телевізорів

Неполадки плазмової панелі
Телевізор може транслювати зображення з помилками або повністю відключитися. Зазвичай ремонт плазмового телевізора за цієї неполадки полягатиме в заміні пошкодженої матриці.

Поломка ресивера або тюнера
Супроводжується виведенням на екран перешкод і спотворень.

Проблеми з електричними схемами і відеопроцесором
Електроніка може втрачати працездатність досить часто і супроводжуватися спотворенням картинки.

Порушення роз’ємів, гнізд, проводів і сполучних шлейфів
У непридатність вони можуть прийти як через недостатньо дбайливе ставлення до деталей, так і через банальне закінчення терміну служби. Вирішується або лагодженням комплектуючих, або їх заміною.

Проблеми в системі охолодження
Поломка в системі, яка несе відповідальність за охолодження, а також накопичення пилового шару безпосередньо всередині корпусу. Результатом цих факторів може стати загальний перегрів і вихід з робочого режиму важливої електроніки. Зовнішніми ознаками несправності можна вважати появу невластивого шуму або інші дивацтва в роботі телевізора, наприклад мимовільне вимкнення.

Ремонт телевізорів ЖК (LCD) і LED

Поломка блоку живлення
Плата може пошкодиться через стрибки напруги або інші порушення. Проявляється несправність буквально на екрані, який перестає функціонувати: дисплей просто темний, лампочка живлення не світиться.

Пошкодження плати інвертора
Сам інвертор несе відповідальність, перш за все, за подачу необхідної напруги на лампи підсвічування. Несправність визначається за такими видимими ознаками, як темний екран або його вимкнення після нетривалого часу роботи. Здебільшого, полагодити інвертор можна без його повної заміни, на певному компонентному рівні. Однак може знадобитися і встановлення нової комплектуючої.

Поломка ламп підсвічування
Визначається за реакцією дисплея: він стає тьмяним або абсолютно темним. Причини можуть бути різними: механічне пошкодження, вигоряння через роботу в режимі підвищеної яскравості, можуть просто “сісти” (про що свідчить переважаючий червоний колір спектра в трансльованих зображеннях). Після певного відрізка часу лампи тьмяніють, що проявляється бляклістю і нерівномірністю картинки.

Неполадки в платі управління
Чим би вони не були спровоковані, проявлятися несправність буде так: частковим спотворенням або нетиповими рухами картинки, трансляцією частини зображення, виведенням на дисплей попереджень про помилки в заданих параметрах.

Несправність акустичних систем
Пошкодження можуть виникнути буквально через що завгодно, але ознаки будуть єдині: часткова або абсолютна непрацездатність акустики.

Поломка матриці
Основною причиною якої вважається притаманна їй крихкість (вона з легкістю може пошкодитися або тріснути через будь-який удар). Також можуть вийти з робочого ладу пікселі, після чого вони або перестануть абсолютно світиться, або демонструватимуть один колір, незалежно від заданого зображенням. Поки кількість постраждалих пікселів невелика – помітити неприємність складно. А ось при множинній відмові від функціонування картинка буде досить сильно спотворюватися. 

Ремонт комп'ютерних моніторів

Визначити причину несправності монітора, без використання потрібних інструментів, важко і фактично неможливо. Монітор складається із сотень мікро-компонентів, які відповідають за повноцінний процес роботи. Якщо хоч одна з цих деталей вийде з ладу, робота і функціональність буде порушена. Щоб краще знати причину поломки, не втрачайте даремно часу і найголовніше, ні в якому разі не проводьте ремонт моніторів самостійно. Без потрібного досвіду і знань. Це може призвести до критичних наслідків як для самого монітора, так і вашого здоров’я.

Наш досвід з уже проведеними роботами, дозволив легко виділити ключові моменти, через які звертаються до нас жителі Кривого Рогу.

Слабка потужність у блоці живлення 

Найпопулярніша проблема і перша причина, через яку звертаються всі наші клієнти, оскільки існує два види блоку живлення в моніторах (зовнішній і внутрішній), то і ремонт монітора відбувається залежно від вашої моделі. Із зовнішнім БЖ здійснюється оперативна заміна без зняття корпусу, з внутрішнім БЖ ремонт проходить акуратно після діагностики всього монітора.

Знос трансформатора і резистора

Якщо ваш БЖ часто провокував попереднє вимкнення вашого монітора, мерехтіння на екрані або короткочасні перепади напруги, тоді не дивуйтеся, що деталі нервової системи вашого монітора банально вийдуть з ладу, єдиним рішенням у цій ситуації буде їхня заміна. Не забувайте про роздуті конденсатори і залишки заряду всередині, наш сервісний центр замінить їх на аналогічні або більш ємні, за вашим вибором.


Несправність матриці

Список причин, через які ваша матриця поводитиметься непередбачувано, дуже великий. Ключовими моментами є: порушення контакту шлейфів, пошкодження кристалів матриці, дефекти в контролері матриці, занижене або завищене живлення матриці, обрив запобіжника та інше. Як бачимо, шукати причину самостійно це головний сильний головний біль і затратно за часом.

Заміна деталей

Тут все просто, термін вироблення вашої деталі підійшов до кінця. Часто це трапляється з вашим блоком живлення або через перепад напруги один з конденсаторів вийшов з ладу. Пожвавити такі деталі не має сенсу, простіше замінити на більш якісні та свіжі деталі. Звертайтеся до нас і ви отримаєте оновлені монітор з довгим майбутнім.

Механічні поломки (заміна кріплення, опори, корпусу)

Брак або не якісна заводська збірка призводить до порушення цілісності вашого монітора. Якщо ви не встигли замінити цей нюанс після купівлі і гарантійний термін добіг кінця, не засмучуйтеся. Зверніться до нас і ми оперативно вирішимо цю проблему.


Ремонт вбудованих динаміків

Часто буває, що драйвери для вашого монітора не синхронізувалися з вашою операційною системою. Тут допоможе діагностика та перевстановлення програмного забезпечення. Якщо ж проблема має технічний бік, пошкодження шлейфів або обрив кабелю, що з’єднує, тоді сміливо відносьте свій монітор до нас, тут знадобиться зняття блоку і кришки і повний аналіз ситуації.


Калібрування контрасту, гами, колірної сітки

Проблеми із зображенням дуже популярна причина звернення. Кольори не відповідають первинним налаштуванням, контраст вищий або нижчий за норму, а колірна сітка не налаштовується через панель керування. Проблеми можуть бути так само у вашому відеоадаптері або кабелі з’єднання (HDMI, VGA). У цій ситуації допоможе діагностика і тестування вашого монітора.

Вартість ремонту телевізорів та моніторів

На жаль, через наявність великої різноманітності модельних рядів телевізорів, різної вартості комплектуючих і складності визначення поломки на перших етапах, ціна ремонту може бути точно визначена тільки після проведення діагностики. Тому, якщо у вас виникли проблеми з телевізором, привозьте його до нас на діагностику, після чого вам будуть запропоновані оптимальні варіанти відновлення його працездатності.

Також, більш детальну інформацію ви можете отримати під’їхавши або зателефонувавши в наш сервісний центр.