Ремонт ноутбуків у Кривому Розі

Шановні клієнти, наш сервісний центр надає низку послуг з ремонту, обслуговування та модернізації ноутбуків у Кривому Розі. Якщо у вас сталася поломка або просто потрібно провести профілактику — сміливо телефонуйте за будь-яким із вказаних на сайті телефонів або одразу приїжджайте до нас в офіс або замовте послугу додому.

До нас звертаються клієнти з ноутбуками різних виробників, серед найпоширеніших можна виділити такі фірми, як: Asus, Acer, Apple, Dell, Compaq, Fujitsu, HP, IBM, LG, Lenovo RoverBook, Sony, Samsung, Toshiba, BenQ, Xiaomi та інші. 

Виконуємо роботи

 1. Виконуємо роботи
 2. Діагностика
 3. Встановлення жорсткого диска.
 4. Встановлення приводу.
 5. Встановлення оперативної пам’яті.
 6. Заміна роз’ємів та портів ноутбука (живлення, звуку, USB тощо)
 7. Ремонт блок живлення від ноутбука.
 8. Перепрошивка BIOS.
 9. Програмне чищення ноутбука.
 10. Повне чищення системи охолодження ноутбука, заміна термоелементів (термопаста для процесора та мостів, термопрокладка для відеочіпа), тефлонова мастило двигуна.
 11. Заміна клавіатури у ноутбуку.
 12. Заміна корпусу.
 13. Заміна матриці ноутбука.

Види несправностей ноутбуків

Більшість проблем із працездатністю ноутбуків можна розділити на три основні групи:

I. Механіка – пошкодження корпусу ноутбука та зовнішніх деталей;

ІІ. Апаратна частина – несправності системних пристроїв, мікросхем та плат;

ІІІ. Програми – проблеми, пов’язані з операційною системою, драйверами та програмами. 

I. Механічні пошкодження ноутбуків

До механічних пошкоджень відносяться подряпини, тріщини і відколи на корпусі, а також кнопки на клавіатурі, що відсутні, відламані кріплення дисплея, проникнення води і т.д. Ми виконуємо заміну поламаних деталей та повертаємо ноутбукам повний функціонал та їх вихідний зовнішній вигляд. 

1. Поломка клавіатури в ноутбуці

Ноутбуки розбивають, заливають чаєм та компотами. Це класична ситуація, цілком побутова та звична. Найчастіше заміна клавіатури вирішує всі питання. Вартість такого ремонту — від 60 грн. плюс собівартість комплектуючих. Але лише за умови, що рідина не потрапила глибше в корпус та апаратні пристрої не постраждали.

2. Поломка корпусу ноутбука

Падіння ноутбуків теж випадок дуже банальний. Тріщини, сколи, зламані завіси та кріплення. Ціна ремонту тут залежить від кількості елементів, які потребують заміни, а також їх вартості. Сама робота стартує з позначки 130 грн. 

3. Пошкодження матриці ноутбука

Так, на жаль, розбиті екрани теж трапляються часто. Удари, сколи, неправильний догляд, магнітна дія, все це може спричинити порушення цілісності екрана ноутбука. Рішення просте, заміна матриці. Робота від 150 грн., Залежно від моделі ноутбука.

ІІ. Апаратні проблеми

Через різні фактори можливі пошкодження апаратних частин ноутбука. Для такого ремонту буде потрібна повна або часткова заміна компонентів. Також, роблячи ремонт, ми можемо запропонувати заміну пошкоджених деталей на потужніші, що збільшить продуктивність вашого ноутбука (докладніше на станиці Модернізація).

1. Чорний екран

При включенні ноутбука загоряються індикатори, запускаються кулери і продаються інші сигнали працюючого пристрою, як завжди, крім зображення. В наявності ознаки виходу з ладу відеосистеми або логіки. Проблеми з північним чи південним мостами материнської плати чи виходом із ладу матриці. Причин може бути багато, від проникнення вологи до банального перегріву, внаслідок запиленості або виходу з ладу вентилятора. До яких варіантів можна готуватись? Заміна відеочіпа, північного або південного мосту, матриці або всієї материнської плати. Точна відповідь дасть тільки діагностика на спеціальному устаткуванні, тому що навіть досвідчене око може дати неправильний попередній діагноз. На жаль, це один з найдорожчих ремонтів і сподіваємося, що це не ваш випадок. Однак, якщо така неприємність трапилася ми намагатимемося мінімізувати ваші витрати, а в ряді випадків ще й модернізуємо ноутбук, оснастивши потужнішими комплектуючими. У будь-якому випадку, не засмучуйтеся передчасно. 

2. Ноутбук не вмикається

При спробах включити живлення, ноутбук не подає жодних ознак життя. Як би це не кумедно звучало, але подібні випадки, як правило, набагато менш серйозні, ніж описаний трохи вище. Справа може бути у поломці контролера живлення або шин контролера. Можливі також пошкодження контактів, але ці випадки трапляються рідше. Врятувати ситуацію може заміна блоку живлення, шин контролера, батареї чи інших елементів живлення. 

3. Часті зависання чи перезавантаження

У разі апаратних проблем, коли не допомагають ні чищення від вірусів, ні переустановка операційної системи, справа може бути в накопичувачі інформації. І жорстким і SSD дискам властиво ламатися та давати збої. Вихід – діагностика та лікування чи заміна, залежно від складності ситуації. У багатьох випадках ваші дані можна зберегти, але краще не затягувати. Також проблема може бути в оперативній пам’яті або відеокарті, які також підлягають відновленню або заміні. Не забудьте уточнити наших співробітників про можливість модернізації. Завжди приємно отримати на руки пристрій потужніший і спритніший, ніж раніше.

ІІІ. Програмні проблеми

До програмних проблем належать помилки операційної системи, зараження комп’ютерними вірусами, збої роботи конкретних програм, помилки роботи драйверів, брак місця на диску та інше. Після визначення проблемних ділянок вашої системи, ми запропонуємо вам рішення, які найбільше підійде у вашій ситуації. У нашому сервісному центрі ви можете отримати повний обсяг необхідних програмних рішень, від повної перевстановлення системи до покупки та встановлення ліцензійного пакета антивірусного захисту (за дуже приємними цінами).

Профілактика

Щоб уникнути серйозних поломок, ми радимо періодично (раз на 1-2 роки) проводити повне чищення ноутбука від пилу та сміття. Це дозволить вам суттєво знизити ризики перегріву, а також знизить шуми під час роботи;
Не використовуйте ноутбук поблизу опалювальних приладів та в запорошених приміщеннях;
Не встановлюйте програми для розгону процесора та відеокарти;
Не закривайте вентиляційну систему, використовуйте ноутбук на спеціальних підставках.