Ремонт смартфонів у Кривому Розі

будь-якої складності
ВИГІДНО
ШВИДКО
ЗРУЧНО

Офіс у центрі Кривого Рогу, через дорогу від Центрального Ринку. Доступні ціни та оригінальні запчастини. Немає такої несправності, з якою ми не змогли б впоратися. Звертайтеся, допоможемо!

Модульний ремонт

Заміна дисплея

Якщо на екрані телефону з’явилися видимі дефекти, інформація не відображається або відображається частково, то потрібен ремонт або заміна. Причиною могло бути потрапляння вологи, удар, пошкодження шлейфу або вихід з ладу мікросхем.

Заміна задньої кришки

Пошкодження задньої кришки смартфона – не рідкісне явище. Удари, вигини і падіння можуть призвести до появи подряпин, відколів, вм’ятин і тріщин. Подібні несправності усуваються шляхом заміни кришки на нову.

Заміна акумулятора

Акумулятор телефону поступово виробляє свій ресурс. Якщо телефон вимикається на холоді, погано заряджається, швидко розряджається або роздувся акумулятор, то час міняти акумулятор.

Проблеми з кнопками і датчиками

Механічні елементи і датчики смартфонів можуть ламатися або випадати з конструкції корпусу. Більшість подібних проблем можна вирішити шляхом ремонту або заміни.

Заміна камер

Камери виходять з ладу, покриваються подряпинами або просто перестають нормально функціонувати. У цьому випадку оптимальним варіантом буде її заміна, що допоможе відновити початкові параметри мобільного телефону.

Програмний ремонт

Оновлення та перепрошивка

Перепрошивка та оновлення мобільного телефону може допомогти у випадках повільної роботи телефону, збоїв ОС, зависань і мимовільного вимкнення.

Розблокування

Причин і видів блокування телефонів кілька. Серед них: блокування під оператора, блокування пароля та помилка прошивки.

Встановлення програм

Програм для смартфонів багато і велика частина з них відверто погана. Опишіть ваші завдання і ми постараємося налаштувати ваш смартфон і забезпечити його найбільш підходящим програмним забезпеченням.

Пайка BGA компонентів

Заміна роз'ємів

Кожен сучасний телефон має в корпусі набір роз’ємів для певних функцій – це роз’єм для під’єднання зарядного пристрою (mini usb, micro usb, Type-C), роз’єми для встановлення карти пам’яті, роз’єми для під’єднання навушників міні-jack 3.5 мм. Вихід з ладу будь-якого роз’єму – це втрата однієї або відразу декількох функцій смартфона.

Заміна контролерів живлення

Причиною поломки контролерів живлення є механічні пошкодження, а також потрапляння всередину рідин або бруду. Наслідок – пристрій не вмикається і не заряджається.

Заміна аудіокодеків

Якщо в смартфоні відсутній звук, то найімовірніше зламана мікросхема аудіокодека. Перегрів, потрапляння рідини та фізичний вплив – поширені причини несправності поломки.

Заміна пам'яті

Серйозним недоліком сучасної флеш-пам’яті є обмежений термін експлуатації, а також чутливість до електростатичного розряду. Зазвичай заміна відбувається за таким алгоритмом – підготовка та встановлення нової мікросхеми, прошивка і правка серійних номерів.

Процедура ремонту

Діагностика

Діагностика мобільного телефону важлива для визначення точної причини поломки і подальшого правильного ремонту.

Узгодження

Після проведення безкоштовної діагностики ми пропонуємо вам варіанти ремонту і його вартості.

Ремонт

Ми намагаємося робити ремонти якісно й оперативно. Зовсім скоро ви отримаєте вже робочий пристрій.