Ремонт комп'ютерів у Кривому Розі

Ремонт сучасною комп’ютерною технікою потребує високої кваліфікації та багаторічного досвіду. Сервісний центр DataUp має високі професійні навички надання подібних послуг і є на ринку з 2003 року. 

Одним із напрямків нашої діяльності є терміновий ремонт комп’ютерів. Такі роботи, як правило, здійснюються у нашому сервісному центрі. Все, що вам необхідно зробити, це зателефонувати нам і погодити час доставки техніки. У деяких випадках можливий виїзд наших працівників до клієнта до офісу чи додому. Трапляються випадки, коли ремонт комп’ютерної техніки неможливий на території клієнта, у таких випадках ми пропонуємо доставку несправного обладнання до нас у майстерню, де буде проведена повна діагностика та ремонт. Повністю справна техніка доставляється назад до клієнта, з наступним встановленням та підключенням «під ключ». Кожен ремонт виконується якісно та з гарантією. У разі віддаленого замовлення терміни прибуття спеціаліста по Кривому Розі складають від півгодини до 3-х годин. Наш сервісний центр працює без вихідних, а наші кваліфіковані фахівці оперативно виконають навіть найскладніші ремонти. Постійним клієнтам ми пропонуємо окрему програму лояльності. 

Типові види несправностей комп'ютера

1. Проблеми із живленням

Симптоматика: Комп’ютер не реагує на кнопку Power. Ви натискаєте на кнопку ввімкнення комп’ютера, але нічого не відбувається.

Можливий діагноз: Найімовірніше, блок живлення вийшов з ладу.  Якщо ремонт неможливий або недоцільний, необхідно провести заміну. 

Інший варіант діагнозу з тими ж симптомами – це несправність самої кнопки живлення. Виправити цю несправність значно простіше. Для цього потрібно всього лише замінити кнопку або дроти. 

2. Проблеми з відео

Симптоматика: Комп’ютер запускається, але монітор не виводить зображення на екран.

Можливий діагноз: Монітор, Шнур гніздо або відеокарта. Найпростішим варіантом, звісно, є шнур або перехідник, якщо є такий. Нові шнури коштують не так дорого і заміна проводиться протягом 5 хвилин. Іноді обламуються контакти в гніздах і залишаються всередині. Якщо неможливо дістати обламані контакти, ми перепаюємо гніздо монітора або відеокарти. Куди більш дорогими проблемами є несправності монітора і відеокарти. Іноді потрібна навіть заміна цих пристроїв. 

3. Проблеми з накопичувачем даних

Симптоматика: Комп’ютер дуже погано працює. Часто зависає. Операційна система не завантажується.

Можливий діагноз: Необхідна термінова заміна жорсткого диска. У будь-який момент ваш вінчестер може остаточно вийти з ладу і ви втратите інформацію, яка на ньому міститься. Можливо, що диск можна буде полагодити.

4. Проблеми з оперативною пам'яттю

Симптоматика: Періодична поява “BSOD” (синій екран з білими символами), підвисання, мимовільні перезавантаження системи.

Можливий діагноз: Вихід з ладу деяких відділів пам’яті або повністю однієї з плат. Для усунення неполадки необхідна нова пам’ять. Вона замінюється дуже швидко.  Але сама пам’ять коштуватиме залежно від типу й обсягу.

5. Проблеми із системою охолодження

Симптоматика: Комп’ютер почав шуміти під час роботи. Починає гальмувати через якийсь час безперервної роботи. Самостійно перезавантажується.

Можливий діагноз: Перегрів системи. Необхідно перевірити справність усіх елементів системи охолодження. Почистити комп’ютер від пилу. Замінити термопасту на процесорах.

6. Проблеми з процесором і материнською платою

Проблеми з центральним процесором і материнською платою трапляються набагато рідше через те, що ці деталі, як правило, мають дуже хороший запас надійності. Але, якщо все ж таки необхідний ремонт, то вартість ремонту материнської плати починається від 100 гривень. Процесори ремонту не підлягають.

Своєчасно виявлення несправності може мінімізувати витрати на ремонт! Звертайтеся, ми завжди допоможемо вам!