Ремонт планшетів у Кривому Розі

Одним із напрямів діяльності нашої компанії є ремонт планшетів. Планшети для багатьох користувачів є практично незамінним пристроєм для роботи і відпочинку. Найбільш вразливою частиною планшетних ПК є екран. На жаль, навіть найкращі захисні плівки та чохли не можуть на 100% захистити його від пошкоджень.

Екран планшета найчастіше складається з двох частин: дисплей (display), який безпосередньо видає зображення, і сенсорне скло (touch screen). Залежно від типу пошкоджень, ці частини екрана можуть замінюватися окремо одна від одної. Однак існують планшети, де дисплей і сенсорне скло являють собою єдину і нероздільну деталь. У цьому випадку неможливо провести окремо заміну тріснутого сенсорного скла або дисплея з бракованими пікселями.

Також ми займаємося заміною материнських плат, акумуляторних батарей, USB-роз’ємів, гнізд живлення і звуку.

Трапляються ситуації, коли в планшет потрапляє волога. У цьому випадку ми рекомендуємо якомога раніше звернутися до сервісного центру для повної діагностики та просушування пристрою. Це запобіжить можливості короткого замикання і позбавить вас від дорогого ремонту.

Крім ремонту і заміни апаратних запчастин, у планшетів бувають часто проблеми з програмним забезпеченням. Ми допоможемо вам відновити операційну систему планшета після невдалого оновлення або через вплив інших факторів. А також ми встановлюємо програмне забезпечення для Apple iOS, Android, Windows, Windows mobile.

Сучасні виробники сприяють створенню загальної екосистеми навколо своїх пристроїв. Якщо у вас кілька пристроїв, що використовують операційну систему одного сімейства, ми допоможемо налаштувати синхронізацію даних, що дасть змогу швидко отримати доступ до документів, контактів або фотографій, використовуючи планшет, смартфон або домашній комп’ютер.