Викуп та обмін комп'ютерів і ноутбуків у Кривому Розі

ВИГІДНО
ШВИДКО
ЗРУЧНО

Якщо у вас є непотрібні або поламані комп’ютер або ноутбук, то ми можемо його оперативно викупити, за 20 хвилин. Можливий також і обмін на інший пристрій.

Терміново потрібні гроші

Коли нерухомість на Мальті куплена і залишилося зробити безповоротну інвестицію до Фонду розвитку острова, і не вистачає кількох сотень євро… Ще й цей Mac Pro та Macbook торішні у ручну поклажу не поміщається…

Комп'ютер зламаний

Багатьом із нас простіше купити нове, ніж возитися з ремонтами і нудитися в очікуванні. Іноді простіше продати стару техніку “як є” і зберегти свою життєву енергію для чогось цікавішого.

Потрібен інший пристрій

Час іде, а технології стають легшими та потужнішими. А може вам просто набрид похмурий темно-сірий колір відеокарти і хочеться чогось такого собі і бунтарського?

Що це взагалі таке?

Знайшли загадкову коробку в заміському замку свого прадідуся? Олди з фейсбуку кажуть, що це “системний блок” або “ноутбук”? Зробіть із ним сторіс і зливайте цей непотрібний атавізм.

Ви цінуєте свій час

Комп’ютерна техніка, як і колись бігова доріжка, займають місце і перетворилися на вішалку для одягу? Не хочеться торгуватися з аферистами з дощок оголошень? Розумно. Непотрібних речей потрібно позбуватися швидко і без жалю. 

Процедура викупу техніки

Перевірка комп'ютера

Перевірка працездатності, комплектації та цілісності ПК займає, в середньому, близько 20 хвилин.

Оцінка вартості

На підставі проведеної перевірки ми робимо вам пропозицію щодо обміну або викупу комп’ютера.

Угода

Якщо ви згодні з пропозицією, ми видаємо вам новий пристрій, або викуповуємо ваш комп’ютер.

  • Пристрій не повинен містити активованих кодів блокування;
  • Пристрій не є підробкою;
  • Дата випуску комплектуючих комп’ютера не раніше 2010 року;

Для участі в програмі “ДатаАп Обмін” зв’яжіться з нами будь-яким зручним вам способом (чати, телефоном, безпосередньо в нашому сервісному центрі).

Оціночна вартість декількох ПК підсумовується в одну велику знижку. Залишок доплати за новий пристрій ви можете здійснити за допомогою готівкового платежу, оплати банківською карткою, кредитів розстрочки або подарункового сертифіката.

Дякуємо, що обираєте DataUp!