Збірка та модернізація комп'ютерів у Кривому Розі

Збірка комп'ютерів

під будь-які завдання

Збираємо комп’ютери під завдання і бюджет клієнта. Оптимальна ціна, максимальна продуктивність і професійна збірка для тихої та довгої роботи вашого ПК.

Ігровий комп'ютер

Збірка з упором на максимальну продуктивність в іграх. Тут немає місця випадковостям. Процесор, відеокарта, оперативна пам’ять, материнська карта і накопичувач. Важливі не тільки деталі, а й їхній симбіоз.

VIP-збірка ПК

Максимум ефективності та без компромісів. Збірка, яка зможе все, чого тільки захоче її господар. Найкращі ігри, на ультра-налаштуваннях, оброблення відео, 3D-рендеринг, перегляд 8k фільмів. Усе, що завгодно!

ПК для відеомонтажу

Специфічні збірки комп’ютерів для використання під час роботи з відеоредакторами. Оптимізація під використовувані програми, плагіни та кодеки.

Офісна збірка

Конфігурація передбачає використання комп’ютера для роботи з текстом, легкого оброблення зображень, перегляду інтернету і фільмів. Збірка розрахована на стандартну офісну роботу і проявить себе в такій як надійний помічник.

Компакт ПК

Збірка Slim-версії корпусів і підбір All-in-One рішень. Найкраще рішення для тих, хто цінує компактність і мобільність свого комп’ютера.

Производительность персонального компьютера зависит от двух основных факторов. Первый — это мощность комплектующих. Второй — качество взаимодействия этих комплектующих между собой.

Архитектура современных компьютеров позволяет собирать его по частям, отталкиваясь от своих персональных задач. Например, при работе с документами не требуется мощная видеокарта, а для игр она жизненно необходима.

Иногда пользователи подбирают параметры компьютера под конкретное программное обеспечение, имея при этом строго ограниченный бюджет. В этом случае недостаточные характеристики не дадут требуемого быстродействия, а избыточные могут сильно отразиться на конечной стоимости. 

Мы предлагаем услуги индивидуальной сборки ПК и консультации в подборе комплектующих. Поможем подобрать оборудование с наиболее подходящими параметрами, отталкиваясь от задач, которые будут стоять перед машиной. Важно, что-бы детали не только подходили по техническим характеристикам, но и, как описывалось выше, были подобраны таким образом, что-бы максимально эффективно взаимодействовали друг с другом. Стоит так же отметить, что сборку должны выполнять профессионалы, ведь ошибки могут привести к обломанным контактам, креплениям и выводу из строя абсолютно новой детали.

Если желаете, вы можете купить все самостоятельно. Оплачиваете только стоимость сборки и комплектующих, купленных нами по предоставленным чекам без какой либо наценки. 

Выбирая компьютер индивидуальной комплектации вы экономите деньги и получаете гарантию от производителя на каждый отдельный его элемент. 

Обращайтесь, с готовностью поможем вам!

Модернізація комп'ютерів і ноутбуків

Замінимо старі комплектуючі на більш потужні, Апгрейд допомагає збільшити продуктивність комп’ютера і продовжити термін його експлуатації. Якщо правильно визначити можливості модернізації, то процес може обійтися недорого.

Прискорення накопичувача

Заміна накопичувача здатна дати великий приріст до швидкодії комп’ютера, особливо, у випадках, коли використовуються застарілі HDD-накопичувачі. Встановлення SSD або M2 – ефективний спосіб прискорити ваш ПК.

Заміна процесора

Можливості заміни процесора обмежені використовуваною у вашому ПК материнською (системною) платою. Здебільшого є заділ для заміни процесора на потужніший.

Збільшення обсягу ОЗП

Як показує досвід – оперативної пам’яті багато не буває. А хорошої оперативної пам’яті, тим більше. Простий, недорогий і ефективний спосіб зменшити кількість підвисань і гальм ПК.

Заміна відеокарти

Відеокарта важлива не тільки для ігор, а й для планомірної роботи всіх елементів інтерфейсу операційної системи комп’ютера. Встановлення потужнішої відеокарти здатне координально покращити якість взаємодії користувача зі своїм ПК.

Робота з живленням і охолодженням

Живлення та охолодження – це те, що часто ігнорується багатьма користувачами і недосвідченими матерами. Ми стверджуємо, що потужність блоку живлення і якість вентиляції ПК не тільки зроблять його тихішим і спритнішим, а й істотно продовжать термін його служби.

Процедура модернізації

Апгрейд (upgrade) – це збільшення потужності комп’ютера і ноутбука, шляхом заміни комплектуючих на новіші та продуктивніші.

Технології розвиваються і через кілька років комп’ютер потребує апгрейду. Як же вчинити в разі, якщо купівля нового пристрою – дорога затія, a робочий комп’ютер просто необхідний? Модернізувати його – ось, що ми вам пропонуємо. Надаємо послуги з модернізації комп’ютерів і ноутбуків усіх виробників і комплектацій. Слід уважно поставитися до модернізації комп’ютера, тому що треба враховувати фактори сумісності комплектуючих один з одним.

Замовте послуги з покращення характеристик вашого ноутбука/комп’ютера у нас, і заощаджуйте на купівлі нового!

Коли необхідна модернізація комп’ютера?

Найчастіше старі моделі комп’ютерів не підтримують сучасні ігри та програми. Якщо у вашого пристрою знизилася продуктивність, він почав повільно працювати і вимикатися – звертайтеся до нас.

Мережа сервісних центрів DataUp пропонує послуги з апгрейду комп’ютерів. Ви завжди можете довірити нам свій пристрій і бути впевненим, що він у надійних руках досвідчених майстрів. Переваги замовлення послуг у нас:

Якісне виконання робіт;
Власний склад комплектуючих;
Гарантія терміном від 1 до 12 місяців;
Оригінальні комплектуючі;
Дотримання обумовлених термінів проведення ремонту;
Безкоштовна діагностика;
Безкоштовні консультації;
Використання сучасного обладнання;
Доступні ціни.