Налаштування смарт-телебачення у Кривому Розі

Про Smart TV

Дослівно Smart TV означає “розумний телевізор”. Основна ідея технології: інтеграція інтернету і телебачення.

smart-tv_03Одна з останніх розробок виробників телевізорів це додаткові можливості телевізійних приймачів під назвою Smart TV. Такі телеприймачі називають ще “розумні телевізори”, і вони забезпечують вихід в інтернет і установку додаткових додатків, а також дають додаткові можливості отримання медіаконтенту (відеофайли, фотографії, музика) для телевізора.

Треба зауважити, що це тільки додатковий функціонал для телеприймача, і він ніяк не впливає на якість роботи самого телевізора за прямим його призначенням. Тобто на якість зображення і звуку Smart TV не впливає. За бажанням фірм виробників таким функціоналом можуть оснащуватися різні моделі телевізорів як плазмових, так і рідкокристалічних. Зазвичай Smart TV йде в наборі функцій для телевізорів високої цінової категорії.

Пакет Smart TV пропонує користувачеві отримання додаткового контенту з домашньої мережі та з інтернету. Якщо в перших розробках пропонувалося тільки кілька конкретних сервісів в інтернеті для використання в телевізорах, то сьогодні в телеприймачі з пакетом Smart TV вбудовують браузер і користувач може блукати інтернетом як на комп’ютері. А в якості попередньо встановлених сервісів використовуються віджети (спеціальні програми для розширення можливостей телевізора). З їхньою допомогою можна дізнаватися про погоду, обмінюватися фотографіями, використовувати соціальні мережі тощо. Завдяки смарт тв телевізор можна під’єднувати до домашньої мережі через DLNA і використовувати інформацію з під’єднаних пристроїв для перегляду на телевізорі. Такі можливості дають змогу телеглядачеві не бути прив’язаному тільки до програми передач телеканалів, а отримувати контент практично з усіх можливих джерел. 

Можливості смарт-телебачення

По суті завдяки Smart-TV ваш телевізор стає не просто пристроєм для перегляду ефірного телебачення, а повноцінним мультимедійним центром, через який можна переглядати архіви телепередач, що вийшли раніше, і фільмів у високій якості; завдяки вбудованому браузеру з’являється можливість користуватися Інтернетом, не встаючи зі зручного дивана; популярні соцмережі, спілкування з рідними завдяки Skype, переглянь ролики на Youtube – все це лише мала частка всіх функцій Smart-TV. 

Основне призначення

  1. Об’єднання всіх домашніх електронних пристроїв (телеприймач, комп’ютер, фотокамера, відеокамера тощо) в єдину мережу DLNA для перегляду медіафайлів з цих пристроїв на екрані телевізора.
  2. Можливість спілкуватися в соціальних мережах в інтернеті через встановлені додатки, без переривання перегляду телепередач.
  3. Використання встановлених у смарт-телевізор додатків сайтів, що зберігають фільми та музику. Напевно, це головна перевага таких телевізорів, яка дає змогу вам переглядати фільми через інтернет.
  4. Кожен телевізор Smart TV дасть вам змогу встановлювати додатки, що розширюють можливості телеприймача. Такі додатки зберігаються на інтернет-сервісах, організованих виробниками телевізорів для своєї платформи смарт тв.
  5. За допомогою вбудованого браузера можна подорожувати інтернетом, як і з комп’ютера

Підключення до мережі

До мережі Інтернет телевізор можна під’єднати як кабелем, так і бездротовою мережею (якщо є вбудований Wi-Fi адаптер), що позбавляє необхідності монтувати додатковий кабель, тим самим порушуючи “ремонт” у квартирі з усіма “принадами”, які додаються до цього процесу.

Налаштування Smart TV

Можливості Smart TV обмежуються виключно набором попередньо встановлених програм.

Немає досвіду в підключенні нових пристроїв до домашнього маршрутизатора? – під’єднаємо та налаштуємо зв’язок за 5 хвилин.

Якщо вдома є тільки один комп’ютер, а з’явилася необхідність під’єднати телефон/планшет/телевізор – що робити? – Телефонуйте нам – завжди в наявності домашні роутери (маршрутизатори), за допомогою яких здійснюється розподіл мережі між домашніми пристроями. Наші фахівці готові не тільки налаштувати, а й проконсультувати з питання мережевих налаштувань, а також порадити найбільш оптимальний для потреб клієнта пристрій.